2. DRŽAVNA LIGA - ZAHOD 2018/2019

1. krog - 1.9.2018 ob 16.uri

Videm Košana 7:15 Goriška Brda
Cesta 13:9 Gradna GIK
Nanos 20:2 Kolektor Idrija
Tabor
9:13 KŠD Padna

2. krog - 8.9.2018 ob 16.uri

Goriška Brda 20:2 KŠD Padna
Gradna GIK 12:10 Nanos
Kolektor Idrija 16:6 Tabor Ozeljan
Videm Košana 12:10 Cesta

3. krog - 15.9.2018 ob 16.uri

Cesta
10:12 Goriška Brda
Tabor Ozeljan 8:14 Gradna GIK
KŠD Padna 10:12 Kolektor Idrija
Nanos 17:5 Videm Košana

4. krog - 22.9.2018 ob 16.uri

Goriška Brda 10:12 Kolektor Idrija
Gradna GIK 22:0 KŠD Padna
Videm Košana 9:13 Tabor Ozeljan
Cesta
15:7 Nanos

5. krog - 6.10.2018 ob 16.uri

Nanos 8:14 Goriška Brda
Kolektor Idrija 12:10 Gradna GIK
KŠD Padna 7:15 Videm Košana
Tabor Ozeljan
7:15 Cesta

6.krog - 13.10.2018 ob 16.uri

Goriška Brda 08:14 Gradna GIK
Videm Košana 20:2 Kolektor Idrija
Cesta 20:2 KŠD Padna
Nanos 14:8 Tabor Ozeljan

7. krog - 4.5.2019 ob16.uri

Tabor Ozeljan 0:0 Goriška Brda
Gradna GIK
0:0 Videm Košana
Kolektor Idrija 0:0 Cesta
KŠD Padna 0:0 Nanos

                                                                        8. krog - 11.5.2019 ob 16.uri

Goriška Brda 0:0 Videm Košana
Gradna GIK
0:0 Cesta
Kolektor Idrija
0:0 Nanos
KŠD Padna 0:0 Tabor Ozeljan

9. krog - 18.5.2019 ob 16.uri 

KŠD Padna 0:0 Goriška Brda
Nanos 0:0 Gradna GIK
Tabor Ozeljan 0:0 Kolektor Idrija
Cesta
0:0 Videm Košana

10. krog - 25.5.2019 ob 16.uri

Goriška Brda 0:0
Cesta 
Gradna GIK
0:0
Tabor Ozeljan
 Kolektor Idrija
0:0
KŠD Padna
 Videm Košana
0:0
Nanos 

11. krog - 1.6.2019 ob 16.uri

Kolektor Idrija
0:0 Goriška Brda
KŠD Padna 0:0 Gradna GIK
Tabor Ozeljan
0:0 Videm Košana
Nanos
0:0 Cesta

12. krog - 8.6.2019 ob 16.uri

Goriška Brda 0:0
Nanos
Gradna GIK
0:0 Kolektor Idrija
Videm Košana
0:0 KŠD Padna
 Cesta
0:0 Tabor Ozeljan

13. krog - 15.6.2019 ob 16.uri

Gradna GIK 0:0 Goriška Brda
Kolektor Idrija
0:0 Videm Košana
KŠD Padna
0:0 Cesta
Tabor Ozeljan
0:0 Nanos

14. krog - 22.6.2019 ob 16.uri

Goriška Brda

0:0
Tabor Ozeljan
Videm Košana
0:0 Gradna GIK
Cesta
0:0 Kolektor
Nanos
0:0 KŠD Padna

Lestvica

 

# Ekipa OT Z R P R T
1 Cesta
6  4  0
2 34
8
2

Goriška Brda

6  4  0 2 30 8
3 Gradna Gik
6  4  0 2 26 8
4

Kolektor Idrija

6  4  0 2 -20 8
5 Nanos
6  3  0 3 20 6
6

Videm Košana

6  3  0 3 4 6
7

Tabor Ozeljan

6  1
 0 4 -30

2

8 Padna
6  1  0 4 -64 2

20170708 20314420170708 20302520170708 20292820170708 20283420170708 202701

MBL 2017

1. krog - 13.-14.5.2017

Martinše 4:4 Tabor
Cesta 0:8 Škavnica
Vipavke 0:8 Nanos

 

2. krog - 20.-21.5.2017

Tabor 4:4 Nanos
Škavnica 2:6 Vipavke
Martinše 6:2 Cesta

 

3. krog - 27.-28.5.2017

Cesta 0:8 Tabor
Vipavke 3:5 Martinše
Nanos 8:0 Škavnica

 

4. krog - 3.-4.6.2017

Tabor 2:6 Škavnica
Martinše 2:6 Nanos
Cesta 2:6 Vipavke

 

5. krog - 10.-11.6.2017

Vipavke 2:6 Tabor
Nanos 8:0 Cesta
Škavnica 6:2 Martinše

 

6. krog - 17.-18.6.2017

Tabor 0:0 Martinše
Škavnica 0:0 Cesta
Nanos 0:0 Vipavke

 

Mesto Ekipa Tekme Osv. punti Dob. punti Razlika Točke
1 NANOS 4 252 194 58 26
2 TABOR 4 245 204 41 18
3 MARTINŠE 4 222 191 31 17
4 ŠKAVNICA 4 225 219 6 16
5 VIPAVKE 4       15
6 CESTA 4       4

 

 

 

 

 

 20170708 203144

 

 

V soboto 8.7. smo nekaj po 20. uri zaključili z balinanjem na že 7. zaporednem balinarskem maratonu 24 ur v organizaciji Balinarskega kluba Cesta. Začel se je v petek 7.7. ob 20. uri in s tekmovanjem je pričelo šestnajst ekip:

Hrašče, Slatna, Zlatarstvo Sterle, Pešadija, Čenčure, Ekipa da te skipa, Krim Pele, Škavnica, Logatec, Pri Bzku, Kolektor, Mi zmoremo, Burja, Srwute, Kroglice(domača ženska ekipa) in domačini Cesta.

Vsak dvoboj je trajal 2,30 ure. Vreme je bilo v petek ponoči in v soboto zjutraj dokaj ugodno za igro, nato pa je sonce močneje zagrelo in igralci so se potili na preko 35. stopinjah C. Po prvem kolu, se je v drugi del prebilo osem ekip. Od tu naprej je šlo na izločanje in rezultati so bili naslednji:

Mi zmoremo 15 : 7 Cesta

Zlat. Sterle 10 : 19 Krim Pele

Čenčure 7 : 19 Logatec

Srwte 16 : 10 Ekipa da te skipa

V polfinalu so Srwte premagale Mi zmoremo z rezultatom 22:10 in Logatec je premagal Krim Pele tesno z rezultatom 16:15.

V finalu sta se tako pomerili ekipi Srwte in Logatca za prvo mesto in ekipi Mi zmoremo in Krim Pele za tretje mesto.

Prvo mesto je osvojila ekipa Srwte pred Logatcem (16:7), tretji so bili Krim Pele in četrti ekipa Mi zmoremo (19:11).

Pokali za prve štiri ekipe, ki so vsako leto res veliki, so bili to leto še večji in res nekaj posebnega.

Zavaljujemo se vsem ekipam za trud in udeležbo na tem enkratnem dogodku, na turnirju smo lahko videli zelo dobre igralce in ekipe, tako da so lahko tudi gledalci prišli na svoj račun. Predvsem pa je pomembno tudi druženje in spoznavanje balinarjev iz vse Slovenije in tudi Hrvaške.

V petek in soboto zvečer so se lahko tekmovalci in obiskovalci lahko poveselili ob živi glasbi in vzdušje je bilo zelo prijetno.

Naslednje leto se zopet prvi vikend v juliju dobimo na Cesti - upamo da že pod novo streho, ki nas  bo obvarovala pred najhujšo vročino in tudi pred morebitnim dežjem, ki nam je tudi letos prizanesel.

Zahvalili bi se tudi sponzorjem in vsem, ki kakorkoli pomagajo, da se  taka prireditev lahko izpelje.

Lep balinarski pozdrav!

 

 

received 130367584223852

received 130399170887360

received 130398297554114received 130399394220671

received 130399527553991received 130400094220601received 130400327553911received 130408147553129received 130409004219710received 13040944088633320170708 20270120170708 20283420170708 20292820170708 203025

 

VEČ SLIK NAJDETE V GALERIJI MARATON 2017

DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI POSAMEZNO

FINALE 2017 - rezultati + foto

 

Igr.   1. skupina Rezultat
1 1-8 Magerl Brane : Borovina Boris  13:8
2 3-6  Rahne Primož : Beguš Rok  1:13
3 Por  Rahne Primož : Borovina Boris  11:10
4 Zm  Magerl Brane : Beguš Rok  8:10
1 Rep  Magerl Brane : Rahne Primož  13:8

UVRŠČENI V 2. KROG

1  Beguš Rok
2  Magerl Brane

 

 

Igr.   2. skupina Rezultat
3 2-7 Smajli Azem : Šukljan Vlado 6:13 
4 4-5  Štancer Jure : Žvokelj Matej 13:3 
1 Por Žvokelj Matej : Smajli Azem  13:1 
2 Zm Šukljan Vlado : Štancer Jure   13:10
3 Rep Žvokelj Matej : Štancer Jure  13:5 

UVRŠČENI V 2. KROG

3  Šukljan Vlado
4  Žvokelj Matej

 

Igr.   Polfinale Rezultat
2 1-4  Beguš Rok : Žvokelj Matej  5:11
4 2-3  Magerl Brane : Šukljan Vlado  13:6

 

Igr. Finale za 3-4 mesto Rezultat
3 Šukljan Vlado : Beguš Rok   13:4

 

Igr. Finale za 1-2 mesto Rezultat
1 Žvokelj Matej : Magerl Brane   8:13

 

 

Končni vrstni red

 

 

1. Magerl Brane Krim
2. Žvokelj Matej Planina
3. Šukljan Vlado Jadran Izola
4. Beguš Rok Orlek  OTO MET
5. Rahne Primož Ihan
6. Štancer Jure Loka 1000
7. Borovina Boris Postojnska jama
8. Smajli Azem Mengeš Rakoll

 

 

img 2072

 

 

 

img 2084

 

img 2107

 img 2100img 2125

 img 2130img 2138img 2139img 2140img 2141img 2159img 2162

 img 2165

 img 2166

 img 2168img 2171img 2174

 

 img 2177img 2180img 2183img 2184img 2186

Subcategories